HAKKIMIZDA

Hakkımızda

GNR GAYRİMENKUL LİMİTED A.Ş ; 2004 yılında kurulan şirketimiz gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir.

Kuruluşumuzdan bu zamana arsa ofisi ve gayrimenkul danışmanlığı olarak, hizmet vermekte olduğumuz alanlarda uzmanlaşarak emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Öncelikle Çatalca ve Silivri bölgeleri olmak üzere Arnavutköy, Beylikdüzü, Yeşilköy, Bağcılar ve Şirinevler gibi İstanbul’da daha bir çok bölgede yatırım danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

GNR Gayrimenkul olarak esas hedefimiz doğru, güvenli ve kârlı yatırım için müşterilerimizle birlikte hareket ederek, bütçeleri doğrultusunda ve beklentilerini karşılayacak, gelecek için garantili yatırımlara dönüşecek çesitli gayrimenkul fırsatları sunmaktayız. Şirketimizin değişmez prensibi dürüstlük , kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktır.

Misyonumuz yatırım konusunda ihtiyaç duyulan hizmetleri geniş uzman kadromuz ile siz müşterilerimize doğru ve güvenilir olarak sağlamak.

İMARLI İFRAZLI ARSALAR

BÖLGESEL TECRÜBE

ŞEFFAF ÇALIŞMA ANLAYIŞI

Yatırımlarınızı GNR Gayrimenkul ile Yapın Hayalleriniz Gerçek Yatırımınız Kârlı Olsun!